Osobní fotbalový trenér

Osobní trenér fotbalu.

  Fotbalový vývoj každého fotbalisty má v každém věku svá specifika. Umění rozeznat co v určitém věku trénovat, na co se zaměřit a co zlepšovat je pro budoucnost každého "fotbalistu", který nechce být "jen" průměrný zcela zásadní. Pokud se totiž s hráčem nepracuje kvalitně a v některém období jeho vývoje se opomene jakákoli maličkost je tento proces nezvratný a hráč nikdy nedosáhne té nejvyšší úrovně. V našem fotbalovém prostředí si můžeme povšimnout, že se s talentovanými hráči zachází stejně jako s ostatními. V důsledku toho, se z většiny fotbalových klubů valí průměrní hráči. Trenéři nemají v průběhu tréninkového procesu čas věnovat se individuáně jednotlivým hráčům. Hráč tedy často ani v utkání neví co má hrát. Toto například potvrdil náš reprezentant Jan Rezek. V rozhovoru v přímém přenosu na ME 2012 řekl, že každý trenér na něm vždy chtěl, aby jen boural a on nevěděl co přesně má na hřišti dělat. Dále uvedl, že až v Plzni mu trenér Vrba přesně vysvětlil co má na hřišti dělat a od té doby šla jeho kariéra rychle nahoru. Tento výrok byl velmi úsměvný, když si představíte kolik trenérů Jana Rezka do této doby trénovalo.... Každý hráč v naší republice má tedy určité nedostatky, které potřebuje odstranit. Pokud na jejich odstranění nebude pracovat, nemá žádnou šanci stát se TOP hráčem.

  Jako Váš osobní trenér dokáži rozpoznat na čem v určitém věku pracovat, co zlepšit a co odstranit, aby Vaše výkonnost dosáhla maximální úrovně. Tato služba je určena pro hráče všech věkových kategorií a všech výkonnostních stupnů. Přesto, že si většina dospělých hráčů myslí, že již nemají co zlepšovat, opak je pravdou.

 Využijte služeb osobního trenéra fotbalisty pro Váš sportovní úspěch a nespoléhejte na to, že Vám možná nějaký trenér někdy řekne co máte hrát !!!!! (nemusíte mít totiž štěstí jako měl Jan Rezek, když se v Plzni setkal s trenérem Vrbou).  Zavolejte mi raději dříve než bude pozdě !! Podrobnosti a detailní informace o službě osobního trenéra fotbalistů podávám pouze na osobní schůzce. 

  

Vyrobila DS Websites