Letní fotbalový kemp 2014

Letní fotbalový kemp  Nymburk 2014

LÉTO S FOTBALEM

 Pro léto 2014 jsme pro Vás připravili dva letní fotbalové kempy pod názvem "LÉTO S FOTBALEM".
Termíny: 
1.turnus
30.6.2014 - 4.7.2014
2.turnus
7.7.2014 - 11.7.2014

Tento fotbalový kemp je zaměřen na:

1.zdokonalování techniky s míčem pro hráče od 6-ti do 15-ti let. Tréninky budou probihat skupinovou formou v maximálním počtu 6-10 hráčů a tuto skupinu povede vždy jeden trenér. Tedy bude zde kladen důraz na detail a správné  provedení cvičení. V tomto bodu se lišíme od jiných fotbalových kempů. My dbáme na detail a v malé skupině se mladí hráči více naučí. 

2. zlepšení kondiční připravenosti pro hráče od 15-ti do 30-ti let. Tyto tréninky povede zkušený atletický trenér Peter Nemšovský bývalý reprezentant ČR v trojskoku. Tento trenér dokázal svoje zkušenosti skvěle aplikoval do fotbalového prostředí. 


Kemp je zajištěn ve Sportovním centru Nymburk. V tomto sportovním areálu se připravují některé ligové fotbalové kluby a mládežnické fotbalové reprezentace. Jsou zde vytvořeny ideální podmínky pro sportovní činnosti od skvěle připravenych travnatých hřišť po možnost využívání vnitřního vyhřívaného bazénu. 

Ubytování a stravováni je zajištěno v centrální budově hned vedle několika fotbalových hřišť s přírodní trávou. Pro účastníky fotbalového kempu je zajištěno stravování formou plné penze. Snídaně je formou bufetu a nabídka je velmi široká. Oběd nabízí výběr ze třech možností, takže si každý vybere dle své chuti. K večeři je taktéž výběr ze dvou či třech jídel. Ke všem jídlům je k dispozici také velké množství ovoce a zeleniny. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Trenéři fotbalového kempu jsou zkušení trenéři mládeže, kteří dokáží Vaše děti naučit novým věcem a tím pozvednout jejich technickou stránku na vyšší úroveň.

Rozpis denního tréninkového programu bude zveřejněn v průběhu dubna. 

Pro rodiče nejmenších dětí je možno zajistit ubytování v areálu Sportovního centra.
Kdo má zájem o toto ubytování kontaktujte organizátora kempu.  


Cena kempu včetně DPH je 6413,-Kč. 
Číslo účtu pro úhradu účastnického poplatku:  193938580257/0100
Po dohodě s organizátorem je možné uhradit zálohu a zbytek doplatit v hotovosti v den zahájení kempu.

 


 

Pro velký zájem pokračují individuální fotbalové tréninky také v druhé polovině července a srpnu formou dopoledních a odpoledních kurzů. Výuka a zdokonalování individuální fotbalové techniky bude probíhat na stejném místě jako v sezoně a to na hřišti ČAFC Praha v Záběhlicích. Prosím případné další zájemce o individuální fotbalové tréninky, aby si včas zajistili poslední volné termíny. Osobní fotbalový trenér je tu pro Vás.

Vyrobila DS Websites